Prieš kelias dienas Neringos bendruomenė susivienijo ieškodama Nidoje dingusios naminės katės Vincės. Šeštadienį jos šeimininkai pranešė gerą žinią – augintinė po trijų dienų paieškų sėkmingai sugrįžo namo.
Socialiniuose tinkluose paskelbtame įraše šeimininkai trumpai padėkojo visiems, prisidėjusiems prie paieškų.
„Po 3 dienų katė Vincė jau namuose. Ačiū už pagalbą“, – dalina šeimininkė.
Katė Vincė jau namuose / Skaitytojų nuotr.
Primename, kad Vincė buvo pabėgusi iš buto Kopų gatvėje Nidoje. Kadangi katė yra naminė ir atvežta iš Klaipėdos, šeimininkai baiminosi, jog jai visiškai nepažįstama aplinka gali sukelti didelį stresą.
Paieškų metu gyventojų buvo prašoma katės negaudyti ir nebaidyti, o tik pranešti apie pastebėtą augintinę. Tokiais atvejais kiekvienas pranešimas gali būti labai svarbus ieškant pasimetusio gyvūno.
Dingusi katė Nidoje / Skaitytojų nuotr.
Šį kartą istorija baigėsi laimingai – Vincė jau grįžo pas savo šeimininkus, o jie nuoširdžiai dėkoja visiems, kurie dalijosi žinia, pastebėjo augintinę ar kitaip prisidėjo prie jos paieškų.