kas vyksta neringoje logo baltas

Neringa tiesiogiai

Nida gyvai – Baltijos jūra

Juodkrantė gyvai – Baltijos jūra

Nida gyvai – Kuršių marios

Tiesioginė transliacija iš Nidos – tai galimybė virtualiai persikelti į vaizdingą Kuršių nerijos regioną vienu mygtuko paspaudimu. Tiesioginės transliacijos iš Neringos paplūdimių, naujienų portale „Kas vyksta Neringoje“ skaitytojams suteiks galimybę gyvai stebėti, kas vyksta Nidos, Juodkrantės ir Kuršių marių paplūdimiuose. Rubrikoje „Neringa tiesiogiai“ rasite visas šiuo metu veikiančias kameras.

Kameros įrengtos Nidos bei Juodkrantės centrinėse gelbėjimo stotyse ir prie pat Kuršių marių kranto. Jos užtikrins galimybę virtualiai pažvelgti net į kelias vietoves iš karto. Tiesioginių transliacijų pagalba skaitytojai gali realiu laiku stebėti vandens banguotumą, oro sąlygas, aktyvų pakrančių gyvenimą.

Tiesioginės transliacijos iš Nidos ir Juodkrantės yra ne tik pramoga, bet ir galimybė palengvinti atostogų planavimą. „Neringa tiesiogiai“ puslapyje gyvai matysite, koks oras yra šiuo metu paplūdimiuose prie Baltijos jūros ir Kuršių nerijoje.

Atraskite Neringos grožį gyvai ir pamatykite, koks iš tikrųjų oras yra šiuo metu, stebėdami tiesiogines transliacijas savo ekrane.